رفتن به نوشته‌ها

معرفی استارتاپ ایزی پز

easypaz
ایزی‌پز(easypaz) وبسایتی در زمینه آشپزی است و به کمک افرادی آمده که مشغله کاری زیادی دارند و فرصت آشپزی کردن ندارند یا آشپزی بلد نیستند،یا نمی‌دانند برای پختن غذاهای جدید دقیقا به چه میزان باید مواد اولیه تهیه کنند و یا اصلا فرصت و حوصله تهیه مواد اولیه را هم ندارند که با ایزی‌پز می‌توانند به جای استفاده از غذاهای حاضری به راحتی و با صرفه جویی در زمان و رفت و آمد در منزل غذای سالم درست کنند.
ایزی‌پز با شعار “آشپزی آسان در منزل” دستور پخت‌ غذاها را همراه با مواد اولیه تازه و اندازه‌گیری شده به شما تحویل می دهد.
علاوه بر این ایزی‌پز منوی هفتگی ارایه می‌دهد که تنوع خوبی در انتخاب غذاها ایجاد شده و اکثر غذاها هم جدید و سالم هستند و شما با سفارش غذای دلخواهتون بر اساس سلیقه و یا رژیم غذایی مورد نظر بسته‌ای درب منزل دریافت می‌کنید که حاوی دستور پخت و تازه‌ترین مواد اولیه غذاهای انتخابی هست که در حال حاضر فقط در شهر تهران انجام می‌شود.

easypazfounder
“فرناز ولوی” مدیرعامل این استارتاپ است.او ۳۹ ساله است و دو فزرند دارد.او لیسانسش را در رشته نرم‌افزار از دانشگاه آزاد تهران مرکز گرفته است و 13 سال سابقه کار در پروژه‌های نرم افزاری در صنعت خودروسازی و بانکداری دارد.

یکی از مشکلاتی که او به عنوان یک مادر شاغل همیشه داشته این بوده که به‌عنوان یک مادر شاغل و گرفتار شام چی درست کند که هم جدید و سالم باشد و هم همسر و فرزنداشان آن را با اشتیاق بخورند؟این که آیا مواد اولیه اش را در خانه دارندیا باید از بیرون تهیه کنند؟

او این ایده را به همراه فرزاد حقیقت با الهام از ایده میل‌کیت عملی می‌کنند و بعد از انتخاب ایده در شتاب دهنده آواتک تیم و ایده‌شان پذیرفته شده و تیم ایزی‌پز در حال حاضر یک تیم ۵نفره است،یک مسئول امور مشتریان و فروش، تولیدکننده محتوا و یک برنامه‌نویس و علاوه بر آن دو سرآشپز برای انتخاب و تهیه دستور پخت‌ها به‌صورت پاره وقت با آنها همکاری دارند و در حوزه پشتیبانی هم تیم در حال گسترش است.

یکی از چالش‌هایی که فرناز ولوی برای راه اندازی استارتاپ‌اش داشته این بوده که او 13 سال در محیط کارمندی با پروژه‌های مشخص فعالیت داشته و کار کردن در استارتاپ برای او سخت بوده ولی به دلیل داشتن هدف بزرگی که داشته همان چالش هم جذاب می‌شود.

یکی از بزرگترین چالش ها برای تیم آنها که در ابتدای راه هستند معرفی ایده و انتخاب غذاهایی که با ذائقه ایرانی‌ها جوردربیاید هست و تامین مواد اولیه تازه از تامین‌کنندگان معتبر و رساندن آن به دست مشتری مساله بعدی است،که این موارد به مرور زمان حل می‌شود.

منتشر شده در استارتاپ های ایرانی

نظر

  1. ممنون از مطالب خوبتون. به سایت
    کوچک ما هم سر بزنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *