رفتن به نوشته‌ها

هاکاتریپ شیراز

درباره هاکاتریپ:

هاکا‌تریپ یک رویداد ماراتون برنامه نویسی است که شرکت کنندگان در آن به صورت تیمی ثبت نام می‌کنند ،این رویداد طی سه روز برگزار می شود ،تیم‌های شرکت کننده رویداد باید 3 الی 5 نفره باشند.

photo_2016-05-22_18-47-10

اولین رویداد هاکاتریپ شیراز در حوزه گردشگری با حمایت مرکز شتاب‌دهی و علی‌بابا در روزهای 11 الی 13 خرداد 1395 برگزار خواهد شد.در این سه روز تیم‌ها با هدف تولید سرویس‌های آنلاین و موبایلی حوزه گردشگری با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

در روز اول رویداد چالش‌هایی برای تیم‌ها مطرح می شود که هر تیم باید چالشی را انتخاب کند و با کمک مربیان راه‌حل هایی مبتنی بر تکنولوژی های مختلف وب و موبایل برای چالش‌ها ارائه‌ دهند و هر تیم روی یک چالش کار کنند.سپس تیم‌ها فعالیت خود را آغاز می کنند و در آخرین روز رویداد تیم‌ها باید محصولات تولید شده را ارائه‌ کنند . نهایتا داوران ، تیم‌های اول تا سوم را انتخاب می‌کنند و در مراسم اختتامیه جوایز نقدی به آنها اهدا می شود.سه تیم اول به ترتیب پنج میلیون، سه میلیون و دو میلیون تومان جایزه نقدی را از آن خود خواهند کرد.

راهنمای تیم‌ها:

توجه داشته باشید که به صورت انفرادی نمی‌توانید در این رویداد ثبت‌نام کنید، اعضای تیم باید سه تا پنج نفر باشد و لزومی هم ندارد که کل تیم برنامه نویس باشند شما می توانید به عنوان طراح رابط کاربری و یا ایده پرداز در تیم همکاری داشته باشید.در ضمن محدودیتی برای زبان‌های برنامه نویسی وجود ندارد و هدف نهایی ارائه‌ یک سرویس آنلاین و موبایلی هست.

همچنین توجه داشته باشید که تیم هاکاتریپ شیراز شرایط ویژه‌ای جهت اسکان شرکت کننده‌های غیر شیرازی در نظر گرفته است.اسکان مخصوص سه‌شنبه و چهارشنبه شب که هزینه اقامت هر شب 22000 تومان است.

هم‌چنین شما در این رویداد:

-با برنامه‌نویسان خوب کشور آشنا می‌شوی.

-مهارت‌های برنامه‌نویسی خود را به چالش می کشی و آنها را ارتقاء می دهی.

-به صنعت گردشگری شهر کمک می‌کنی.

-دوست و همکار جدید پیدا می‌کنی.

…..و اگر همه چیز خوب پیش بره جایزه نقدی می‌بری!

برای مشاهده برنامه رویداد و ثبت نام به سایت هاکاتریپ شیراز مراجعه کنید.

منتشر شده در بلاگ

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *